ckpz new2015

Centrum Kontroli Placów Zabaw wychodzi na przeciw potrzebom firm zainteresowanych rozpoczęciem produkcji urządzeń na place zabaw zgodnych z PN-EN 1176 oraz już posiadającym wyposażenie placów zabaw w swojej ofercie. Nasza oferta przede wszystkim dotyczy urządzeń na place zabaw zewnętrzne i wewnętrzne (sale zabaw). Świadczymy także usługi związane z urządzeniami dmuchanymi (dmuchańcami) oraz siłowniami plenerowymi (outdoor fitness).

 

Oferujemy:CKPZ logo

  • Szkolenia z zakresu obowiązujących norm, w tym udostępnienie informacji o producentach i dystrybutorach elementów konstrukcyjnych na place zabaw (więcej tutaj).
  • Konsultacje w trakcie wdrożenia do produkcji urządzeń.
  • Konsultowanie projektów urządzeń oraz projektów placów i sal zabaw oraz sprzętu outdoor fitness.
  • Weryfikacja dokumentacji - kart produktów, instrukcji montażu, kontroli i konserwacji.
  • Nadzór nad jakością produkcji.
  • Weryfikacja istniejącej oferty pod kątem zgodności z normą.
  • Przeprowadzanie odbiorów placów / sal zabaw / dmuchańców / siłowni plenerowych / skateparków - atrakcyjne ceny w przypadku zamówienia na większą liczbę obiektów.
  • Certyfikację we współpracy z akredytowaną jednostką certyfikującą Instytutem Sportu-Państwowym Instytutem Badawczym, która akceptują wyniki badań zgodności z normą prototypów urządzeń wykonywane przez inspektorów CKPZ (certyfikcja produktów).
Centrum Kontroli Placów Zabaw prowadzi szkolenia dla producentów i projektantów, które w przystępny sposób przybliżają wymogi norm z grupy PN-EN 1176 oraz PN-EN 16630.

Przeprowadziliśmy szkolenia dla ponad 60-ciu polskich producentów, a także dla Inspekcji Handlowej, Wojewódzkich i Powiatowych Inspektoratów Nadzoru Budowlanego, Urzędów Miast i Gmin, Zarządu Dróg i Zieleni w Gdyni, Zakładów Usług Komunalnych i in.

Na zamówienie Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów przygotowaliśmy w 2008 roku prezentację przybliżającą wprowadzone zmiany w Normie w porównaniu z wersją z 2001 roku (projekt "Safe Play on the Playground").

Z różnych usług CKPZ skorzystało już ponad sześćdziesięciu polskich producentów placów zabaw. Firmy, z którymi mamy najczęstszy kontakt, wymienione są w zakładce Nasi klienci.

Więcej informacji znajduje się w zakładce Usługi i pod telefonem 22 300 16 60.

 

Zapraszamy do współpracy!

 

Zapraszamy do zakupu profesjonalnych próbników, które pozwolą Państwu wykryć miejsca zagrożające zakleszczeniami w urządzeniach na place zabaw. W każdym zestawie znadują się:

 • 4 próbniki do badania zakleszczeń głowy: "duża głowa" (D), "mała głowa" (E), "tors" (C) i "próbnik V"
 • próbnik do badania zakleszczeń odzieży - do "testu guzika"
 • 4 próbniki do badania zakleszczeń palców, połączone parami - 8mm + 25mm oraz 12mm + 8,6mm (do łańcuchów)
 • pierścień do badania ryzyka urazu oka - w rączkach i podnóżkach bujaków

Wystawiamy Deklarację Zgodności z PN-EN 1176.

Cena zestawu: 890,00 zł netto / 1094,70 zł brutto.

Przesyłka: 30 zł netto / 36,90 zł brutto. Wysyłka w kartonie.

czesc male 1

Istnieje także możliwość zakupu profesjonalnej walizki do przechowywania próbników, posiadającej jeden dodatkowy otwór na inne narzędzia.

Wymiary: 60 x 45 x 17,5 cm.

Cena walizki: 430,00 zł netto / 528,90 zł brutto.

Przesyłka w Polsce: 30 zł netto / 36,90 zł brutto.

Przesyłka zagraniczna: do ustalenia.

W przypadku zakupu kompletu: zestaw próbników + walizka, koszty przesyłki liczone są tylko raz.

walizka mala 1srodek maly 1

Zamówienia można składać drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., podając dane do faktury oraz adres dostawy. Przyjmujemy płatności z góry.