ckpz new

Dla producentów

Dla producentów

Centrum Kontroli Placów Zabaw wychodzi na przeciw potrzebom firm zainteresowanych rozpoczęciem produkcji urządzeń zgodnych z PN-EN 1176 oraz już posiadającym wyposażenie placów zabaw w swojej ofercie.

Nasza oferta dotyczy urządzeń na place zabaw zewnętrzne i wewnętrzne (sale zabaw).

Kontakt w sprawie certyfikacji: Dominik Berliński (tel. 508 140 692).

Oferujemy:

  •         Szkolenia z zakresu obowiązujących norm, w tym udostępnienie informacji o producentach i dystrybutorach elementów konstrukcyjnych na place zabaw.
  •         Konsultacje w trakcie wdrożenia urządzeń do produkcji.
  •         Certyfikację we współpracy z akredytowanymi jednostkami TUV Rheinland Polska Sp. z o.o. i Ośrodkiem Badań Atestacji i Certyfikacji OBAC Sp. z o.o., które akceptują wyniki badań zgodności urządzeń z normą wykonywan przez CKPZ.
  •         Nadzór nad jakością produkcji.
  •         Certyfikację pojedynczych, niestandardowych produktów, placów i projektów (poza akredytacją).
  •         Weryfikacja istniejącej oferty pod kątem zgodności z normą.
  •         Przeprowadzanie odbiorów placów / sal zabaw - atrakcyjne ceny w przypadku zamówienia na większą liczbę obiektów.

Od lipca 2008 roku w Polsce obowiązują zaktualizowane normy z grupy PN-EN 1176.  Centrum Kontroli Placów Zabaw prowadzi szkolenia dla producentów i architektów, które przybliżają tematykę najnowszych wersji norm. Takich szkoleń przeprowadziliśmy już ok 70, m.in. dla ponad 50-ciu producentów, a także dla Wojewódzkich i Powiatowych Inspektoratów Nadzoru Budowlanego, Urzędów Miast i Gmin, Zarządu Dróg i Zieleni w Gdyni, Zakładów Usług Komunalnych i in. Na zamówienie Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów przygotowaliśmy także prezentację przybliżającą wprowadzone zmiany.

Naszymi klientami byli już m.in. Novum, Bee Polska Sp. z o.o., Buglo, Rodo, Drewnogród Robert Lis, Saternus, Bonder Toys, Akant, SIK-Holz, Holz Komplex, Skembi, Sun+, Silmot-Bis, Trak Drew, MakDrew, PPHU Julka, PHU Janusz Wyleżuch, ELTETE, Beaver sc, Fux Garten System, Elmo, Mevius sc., Inter Trak, Just Fun,  Croquet,   Frajda sc., NM Group, Instal Kran i in.

 

Więcej informacji znajduje się w zakładce Usługi i Cennik.