ckpz new

Artykuły

Targi PLAC ZABAW w Expo Silesia w Sosnowcu

logo exposilesiaW dniach 21 - 22 maja 2014 roku w Expo Silesia odbędzie się kolejna edycja Targów Aranżacji Przestrzeni Rekreacyjnej dla Dzieci i Dorosłych PLAC ZABAW. Jest to pierwsza w Polsce tego typu impreza dedykowana producentom urządzeń do wyposażenia placów zabaw i terenów rekreacyjnych.

Centrum Kontroli Placów Zabaw objęło patronat merytoryczny nad tą imprezą i, jak w zeszłym roku, zaprosi Państwa na sympozjum związane z tematyką targów.

„Przez rekreację do integracji” to tytuł sympozjum, które odbędzie się drugiego dnia targów. Expo Silesia i Centrum Kontroli Placów Zabaw do przedstawienia prezentacji zaprosili praktyków rynku rodzinnej rekreacji. Przybliżą oni miejskim zarządcom dobre praktyki zarzadzania terenami publicznymi. Będzie też można usłyszeć, jakimi atrakcjami można zaskoczyć mieszkańców, zarówno w sezonie letnim, jak również zimowym. Nie zabraknie nam czasu na wymianę doświadczeń w organizacji i utrzymaniu gminnych miejsc rozrywki. Integracja w tytule sympozjum oznacza przede wszystkim zbliżenie na poziomie społecznym, zarówno pomiędzy niepełnosprawnymi, jak również pomiędzy pokoleniami.

 

Zdjęcia z Targów w czerwcu 2013 r.

exposilesia 06exposilesia 03exposilesia 01exposilesia 05exposilesia 07exposilesia 08

 

http://www.exposilesia.pl/placzabaw/pl/

Copyright © 2006-2013 Centrum Kontroli Placów Zabaw Sp. z o.o. Bezpieczne place zabaw i sale zabaw.
Admin: Usługi IT All4.pl Baners design: Kreska i kropka Kopiowanie bez pisemnej zgody zabronione.