ckpz new2015

Projektowanie placów zabaw

Typ usługi: Projektowanie placów zabaw

Dla kogo: Inwestorzy publiczni i prywatniProjektowanie placów zabaw

Opis:

Projekty placów zabaw przygotowywane we współpracy z Centrum Kontroli Placów Zabaw dają Inwestorowi pewność co do ich jakości. Jakość w tym przypadku oznacza radość dzieci korzystających z ciekawego wyposażenia dostosowanego do ich potrzeb i możliwości. Dla inwestorów oznacza to współpracę z najlepszymi specjalistami z tej dziedziny oraz możliwość dalszych konsultacji na etapie przetargu i wykonania placu zabaw, na dogodnych warunkach.

Na zlecenie CKPZ wykonania projektu placu zabaw zdecydowaliśmy się po problemach z poprzednim projektantem. Nie zawiedliśmy się a nawet zleciliśmy Centrum nadzór nad realizacją inwestycji. Kolejne projekty w programie Radosna Szkoła także planujemy realizować razem ze specjalistami z Centrum Kontroli Placów Zabaw.

Hanna Zagrodzka, Wydział Inwestycji - Urząd Miasta Mińsk Mazowiecki

W sprawie projektowania placów zabaw można kontaktować się z Biurem Obsługi Klienta: tel. 22 300 16 60 lub przez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.