ckpz

W dniach 14 - 17.10.2014 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyła się kolejna edycja Targów Produktów i Usług dla Samorządów Lokalnych GMINA oraz towarzyszącego im Salonu Nieruchomości i Inwestycji INVESTFIELD. targi gmina

W czwartek, 16.10.2014 r. odbyło się szkolenie pt. 5 kroków do bezpiecznego placu zabaw, zorganizowane przez Centrum Kontroli Placów Zabaw we współpracy z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi. Spotkanie skierowane było do pracowników urzędów i jednostek oświatowych oraz innych osób odpowiedzialnych za zakup i utrzymanie placów zabaw.

W trakcie trwania Targów byliśmy dostępni dla Państwa na naszym stoisku. Bardzo dziękujemy za owocne rozmowy i miłe kontakty!

logoGminatargi gmina2

Bogata oferta nowości produktowych i usług służących polepszeniu funkcjonowania regionów, znane w kraju autorytety z dziedziny prawa, finansów, ochrony środowiska i gospodarki komunalnej, intensywne dyskusje biznesowe na temat trendów i innowacji, możliwość zawarcia długoterminowych kontraktów – tak w skrócie można opisać zbliżającą się kolejną edycję Targów GMINA oraz Salonu INVESTFIELD.

Place zabaw na Gminie Place zabaw w Gminie

Więcej na: www.gmina.mtp.pl | www.investfield.mtp.pl