USŁUGI DLA INWESTORÓW / WŁAŚCICIELI

Jeśli jesteś osobą, która ceni rzeczywiste bezpieczeństwo, nie zadowala się dokumentem bez pokrycia i ceni rzetelną informację, powinieneś zostać naszym klientem!

Cyfrowa Książka Obiektu Rekreacyjnego

SAFE TO PLAY

Odbiory i certyfikaty

Badanie nawierzchni

Przeglądy okresowe

Certyfikacja inspektorów

Sprzedaż akcesoriów

Opiniowanie projektów

Jeśli jesteś inwestorem / właścicielem obiektu i chcesz, aby plac zabaw, za którego powstanie jesteś odpowiedzialny, był bezpieczny, skonsultuj z nami jego projekt, a potem zamów przegląd placu zabaw, czyli profesjonalną kontrolę pomontażową.

Inwestorom instytucjonalnym pomagamy przy weryfikacji ofert składanych w przetargach, możemy także wziąć udział w Państwa odbiorach wewnętrznych, jako wsparcie merytoryczne.

Właścicielom sal zabaw oferujemy kontrole pomontażowe konstrukcji zabawowych lub całej przestrzeni dostępnej do zabawy dla dzieci.

Wdrażamy Dzienniki Placów / Sal Zabaw i przeprowadzamy okresowe przeglądy placów zabaw. Nasze usługi w tym samym zakresie świadczymy również dla siłowni plenerowych i skateparków.

Zapraszamy do współpracy! Świadczymy szeroki wachlarz profesjonalnych usług wzorując się na zachodnich, sprawdzonych, dobrych praktykach i osadzamy je w polskiej rzeczywistości. Dbamy o to, by obiekty służące rekreacji były bezpieczne naprawdę, a nie tylko na papierze.