Wielkie piankowe klocki Mammutico

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu Klocki Mammutico®. W naszej opinii są to najlepsze klocki na świecie! Idealne do przedszkola, żłobka, szkoły i sali zabaw.

2 lata prac badawczych i testów prowadzonych w Centrum Kontroli Placów Zabaw, razem z międzynarodowymi laboratoriami, takimi jak TÜV, SGS i Intertek, oraz fantastycznymi pedagogami i designerami, zaowocowało przygotowaniem na początku 2016 roku prototypu zestawu dużych piankowych klocków Mammutico®. Prototyp został następnie zweryfikowany przez różne grupy wiekowe użytkowników, przede wszystkim dzieci, co pozwoliło na ostateczne ulepszenia.

Efekt? Nieograniczone możliwości kreatywnej zabawy!

Duże piankowe klocki Mammutico® są kształcie wafli, kółek i makaronów, cegieł walców i innych ciekawych form. Centrum Kontroli Placów Zabaw współtworzyło ten produkt i było jego pierwszym dystrybutorem. Obecnie, gdy sprzedaż klocków rozszerzyła się na całą Europę i wciąż powstają nowe linie produktów, wciąż uczestniczymy w procesie projektowania i pozostajemy gwarantem, że klocki te są w pełni bezpieczne dla wszystkich użytkowników.  Klocki Mammutico® przeznaczone są dla użytkowników od 1 do 101 lat.

Kreatywne zestawy dużych klocków Mammutico® to najlepsze produkty do przedszkola, do szkoły, do świetlicy i do sali zabaw. Pobudzają twórczość dzieci i uczą pracy w grupie. Mogą też doskonale służyć jako środek terapeutyczny dla dzieci z dysfunkcjami fizycznymi i psychicznymi. Świetnie sprawdzają się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.

Więcej informacji na stronie mammutico.com.
szybki kontakt: tel. +48 729 973 737
e-mail: info@mammutico.com