Strona główna » Rekomendujemy wielkie piankowe klocki Mammutico

Wielkie piankowe klocki Mammutico

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu Klocki Mammutico™. W naszej opinii są to najlepsze klocki na świecie!

2 lata prac badawczych i testów prowadzonych w Centrum Kontroli Placów Zabaw, razem z międzynarodowymi laboratoriami, takimi jak TÜV, SGS i Intertek, oraz fantastycznymi pedagogami i designerami, zaowocowało przygotowaniem na początku 2016 roku prototypu zestawu dużych piankowych klocków Mammutico. Prototyp został następnie zweryfikowany przez różne grupy wiekowe użytkowników, przede wszystkim dzieci, co pozwoliło na ostateczne ulepszenia.

Efekt? Nieograniczone możliwości kreatywnej zabawy!

Wielkie klocki Mammutico do szkoły i do przedszkola!

Duże piankowe klocki Mammutico są kształcie wafli, kółek i makaronów, cegieł walców i innych ciekawych form. Centrum Kontroli Placów Zabaw współtworzyło ten produkt i było jego pierwszym dystrybutorem. Obecnie, gdy sprzedaż klocków rozszerzyła się na całą Europę i wciąż powstają nowe linie produktów, wciąż uczestniczymy w procesie projektowania i pozostajemy gwarantem, że klocki te są w pełni bezpieczne dla wszystkich użytkowników.  Klocki Mammutico przeznaczone są dla użytkowników od 1 do 101 lat.

Kreatywne zestawy dużych klocków Mammutico to najlepsze produkty do przedszkola, do szkoły, do świetlicy i do sali zabaw. Pobudzają twórczość dzieci i uczą pracy w grupie. Mogą też doskonale służyć jako środek terapeutyczny dla dzieci z dysfunkcjami fizycznymi i psychicznymi. Świetnie sprawdzają się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.

Więcej informacji na stronie mammutico.com.
szybki kontakt: tel. +48 729 973 737
e-mail: info@mammutico.com