Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu Cyfrową Książkę Obiektu Rekreacyjnego SAFE TO PLAY – nasz nowy produkt, skierowany przede wszystkim do zarządców różnego rodzaju publicznych obiektów rekreacyjnych, który diametralnie usprawni zarządzanie ich bezpieczeństwem.

Pierwszy w Polsce Dziennik Placu Zabaw został stworzony przez założyciela Centrum Kontroli Placów Zabaw Dominika Berlińskiego i już w 2008 roku umieszczony w Poradniku dla właścicieli i zarządców placów zabaw wydanym przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Postanowiliśmy skorzystać z naszego doświadczenia i wprowadzić na polski rynek innowacyjny, spójny system, dzięki któremu profesjonalne zarządzanie on-line placami zabaw i innymi obiektami rekreacyjnymi stanie się dużo bardziej efektywne, a prowadzenie kontroli i konserwacji bardziej profesjonalne.

Cyfrowa Książka SAFE TO PLAY to krok w przyszłość. Jest to odpowiedź na rosnącą potrzebę sprawnego zarządzania placami zabaw i innymi obiektami rekreacyjnymi za pomocą nowoczesnych technologii. Obiekty, którymi można zarządzać za pomocą Cyfrowej Książki SAFE TO PLAY, to m.in. place zabaw, siłownie plenerowe i street workout, skateparki, parkour, różnego rodzaju boiska rekreacyjne oraz ścianki boulderingowe.

Cyfrowa Książka składa się z trzech modułów, które rozwijamy, aby spełnić wymagania naszych klientów:

  • Moduł Zarządzanie – przygotowany dla zarządcy pełny panel dostępu do wszystkich obiektów
  • Moduł Inspektor – dedykowany dla inspektorów przeprowadzających kontrole
  • Moduł Encyklopedia – kompendium wiedzy z zakresu norm i raportów technicznych dotyczących kontroli placów zabaw i innych obiektów rekreacyjnych.

SAFE TO PLAY logotypy wszystkich modułów

Nasza cyfrowa platforma gwarantuje pracę zgodnie z wymaganiami 20 europejskich norm i raportów technicznych.

telefon, tablet oraz laptop wyświetlające panel SAFE TO PLAY

Więcej na temat Cyfrowej Książki Obiektu Rekreacyjnego SAFE TO PLAY możesz dowiedzieć się TUTAJ.